o firmie

Dzień dobry.

Nazywam się Sławomir Małecki i jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, nr licencji 14143 (licencja nadana przez Ministra Infrastruktury Rzeczypospolitej Polskiej).
Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC i wszystkie inne wymagane przez prawo dokumenty potrzebne do prowadzenia tej działalności.
Posiadam wyższe wykształcenie, które zdobyłem na Politechnice Warszawskiej, a także stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach.

Przez ponad 10 lat pracowałem w jednej z największych i najlepszych Agencji Nieruchomości w Warszawie. Tam poznałem świetnych Specjalistów, zdobyłem doświadczenie i wiedzę potrzebną w tym zawodzie.

Po kilku latach pracy w sieciowej agencji nieruchomości zacząłem interesować się nowoczesnymi sposobami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zacząłem czytać blogi, dyskusje i fora internetowe. To tam najczęściej internauci skarżą się na brak profesjonalizmu, wiedzy, a nawet kultury osobistej pracowników biur. Często piszą, że licencjonowanego pośrednika nie widzieli na oczy. No cóż, nie jest tajemnicą że większość pracy w agencjach nieruchomości, zwłaszcza tych największych, wykonują właśnie osoby bez licencji, bez doświadczenia, a często nawet bez podstawowej wiedzy o nieruchomościach. W internecie można znaleźć tysiące takich opinii.

Czytając fora i blogi na temat pracy agentów i pośredników zauważyłem jedną, najistotniejszą i powtarzającą się prawie zawsze opinię. Niezależnie od zdania jakie ma Klient na temat agencji i bez względu na jego zadowolenie z obsługi to prawie wszyscy uważają, że prowizje są za wysokie, a wynagrodzenia agencji nieadekwatne do nakładu pracy. To dlatego większość stara się uniknąć agencji, a skorzystanie z pośrednika traktuje jako zło konieczne.

Postanowiłem wyjść naprzeciw tym opiniom i w 2010r. roku stworzyłem 535broker nieruchomości.
 

Serdecznie zapraszam do współpracy przy sprzedaży / kupnie nieruchomości.

Sławomir Małecki

materiały podrzędne

Copyrights © 535broker nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.